Czyszczenie materacy Szczecin. www.onester.pl

Przesypiamy średnio aż 1/3 swojego życia. Oto kilka sposobów na to aby sen był jak najbardziej komfortowy:

  • należy porządnie wywietrzyć sypialnię (najlepiej spać w temperaturze nie przekraczającej 21 stopni Celsjusza),
  • zapewnić sobie ciszę i ciemność w pokoju (żaluzje, rolety, opaski na oczy),
  • zakupić porządny materac, o takich parametrach, wielkości oraz twardości, które nam najbardziej odpowiadają. Następnie właściwie go użytkować i dbać o jego czystość,

Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy jak wiele bakterii, roztoczy i innych szkodliwych drobnoustrojów znajduje się w naszym materacu, a to dlatego, że jest to niewidoczne dla naszych oczu. Należy pamiętać, że spanie na czystym materacu zapewnia nam dobre samopoczucie i lepszą jakość snu. Dlatego bardzo ważne jest regularne czyszczenie materacy!!!

Czyszczenie metodą parową jest bezpiecznym i skutecznym sposobem na pozbycie się plam, bakterii, roztoczy i wszelkiego rodzaju alergentów. Nasze profesjonalne urządzenia wytwarzają gorącą parę wodną pod wysokim ciśnieniem, która penetruje brud aż do dna powierzchni, na której on zalega, doprowadzając do jego oderwania. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko usunąć brud z najmniejszych zagłębień bez użycia środków chemicznych.

Czyszczenie parą to metoda ekologiczna, którą można bezpiecznie wykorzystywać w otoczeniu osób chorych, wrażliwych i małych dzieci.

Ponadto taki rodzaj czyszczenia nie przemacza materiału, materac jest od razu gotowy do użytku. Nie polecamy czyszczenia materacy z zastosowaniem dużej ilości wody ponieważ,  konsekwencją przemoczenia materaca w trakcie prania jest często rozwój grzybów i pleśni w jego wnętrzu. Taki materac praktycznie nadaje się wyłącznie do wyrzucenia.

www.onester.pl

tel.575-084-490
materac3jpgmaterac2jpg