SPRZĄTANIE W CIĄŻY - www.onester.pl

SPRZĄTANIE W CIĄŻY

Czyszczenie bardzo gorącą parą wodną  ok 180 st C jest przyjazne zarówo dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego. W trakcie pracy urządzeń nie wytwarzane są żadne opary chemiczne, a do kanalizacji nie trafiają pozostałości środków czyszczących. Ponieważ w trakcie pracy parownicy wykorzystywana jest przede wszystkim woda. Czyszczenie za pomocą tego typu urządzeń są szczególnie polecane kobietom w ciąży, rodzinom posiadającym małe dzieci, alergikom, osobom chorujacym na choroby autoimmunologiczne np. Hashimoto.

Ciężarnym nie poleca się stosować do czyszczenia chemicznych środków  ponieważ, zapach często może podrażniać wrażliwsze teraz powonienie, opary mogą wywoływać silne nudności i ból głowy, a składniki zapachowe być przyczyną alergii. Taki rodzaj czyszczenia warto używać również wtedy, gdy ktoś z domowników ma alergię wziewną . Ponieważ para błyskawicznie wysycha, nie ma ryzyka, że zacznie tworzyć się pleśń.


Badania naukowe  Uniwersytetu w Bonn potwierdziły skuteczność czyszczenia parowego w usuwaniu bakterii najczęściej spotykanych w domu, czyli gronkowca złocistego i kałowych bakterii paciorkowca jelitowego. Skuteczność parownicy oceniono w tym badaniu na 99,99%. Jest to więc rozwiązanie, które eliminuje dwa zagrożenia dla zdrowia , po pierwsze bakterie, po drugie środki czyszczące mogące wywoływać alergię.

Przykładowe usługi:

- Czyszczenie tapicerki meblowej (kanapy, sofy, narożniki, krzesła, fotele itp.);

- Czyszczenie i dezynfekcja materacy;

- Czyszczenie dywanów i wykładzin;

- Czyszczenie płytek i fug

- Doskonałe doczyszczanie powierzchni pobrudzonych w czasie remontów, np. farb z płytek, podłogi;

- Pozbywanie się wszelkich alergenów, zarazków, bakterii oraz roztoczy;

- Usuwanie plam, gumy do żucia;

- Czyszczenie i dezynfekcja zabawek,wózków dziecięcych;

- Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń oraz z tkanin i tapicerki;

Onester czyszczenie parowe Szczecin
tel.575084490