Czyszczenie narożników w Szczecinie

Narożniki należą do  najbardziej obleganych miejsc w każdym domu. Spędzamy tam dużo czasu z rodziną i przyjaciółmi. Niestety to miejsce komfortu w salonie przyciąga dużo plam, okruchów, sierści naszych pupili oraz różnego rodzaju zarazków i alergenów . Dlatego tak ważne jest regularne pranie narożnika.  Bardzo dobrym rozwiązaniem jest ekologiczne czyszczenie parowe, jest to metoda skuteczna i bezpieczna dla ludzi oraz zwierząt, ponieważ nie zawiera tradycyjnych detergentów wypełnionych niebezpiecznymi chemikaliami, które mogą powodować alergie, ból głowy drażnić nasze oczy i nos.

Czyszczenie kanap w Szczecinie

Oferujemy pranie kanapy w Szczecinie przy zastosowaniu specjalistycznych metod i profesjonalnych maszyn, dających gwarancję skuteczności popartą dobrymi opiniami naszych klientów. Dotyczy to zarówno prania mebli materiałowych takich jak kanapy, wersalki i sofy.
Rozpuszczenie zabrudzeń za pomocą specjalnych środków i wyssanie ich wraz z detergentem przy użyciu odpowiedniego sprzętu sprawia, że niemal natychmiast można zauważyć wyraźną różnicę. Oprócz zastosowania odkurzacza piorącego za pomocą pary wodnej, rozprowadzamy też ekologiczny  preparat, który pozwala na wstępne rozpuszczanie zanieczyszczeń.

Czyszczenie krzeseł w Szczecinie

Krzesła są jednymi z najczęściej używanych przez nas mebli w ciągu dnia dlatego ich zużycie dostrzec można znacznie szybciej, zwłaszcza jeśli są tapicerowane. Nasza firma specjalizuje się w usuwaniu najbardziej opornych zabrudzeń. Oferujemy pranie krzeseł w Szczecinie za pomocą specjalnej metody parowej z użyciem bezpiecznego detergentu. Regularna pielęgnacja i czyszczenie krzeseł tapicerowanych pozwala na zapewnienie skutecznej ochrony tapicerki meblowej przed brudem i roztoczami, dzięki czemu krzesła nie wymagają częstego prania.

Czyszczenie foteli w Szczecinie

Bardzo przyjemnie można spędzić czas odpoczywając w fotelu, czytając np. książkę. Niestety po kilku latach użytkowania tapicerka na fotelu nie wygląda już tak dobrze i wymaga odświeżenia.  Z tego powodu warto sięgnąć po usługę profesjonalnego prania foteli w Szczecinie, aby sprawnie i co najważniejsze skutecznie wyeliminować niechciane zabrudzenia, przywracając tapicerce dawny blask.