NOWOŚĆ W OFERCIE

NOWOŚĆ W OFERCIE
Profesjonalne pranie dywanów z odbiorem od klienta!

Specjalizujemy się w czyszczeniu wszelkich rodzajów dywanów. Do tego celu stosujemy innowacyjne technologie między innymi biodegradowalne środki czyszczące oraz specjalistyczne maszyny.
*dojazd w Szczecinie i okolicach gratis!
Zapraszamy do kontaktu
Tel.575-084-490
www.onester.pl

Gotowi na Wiosnę?

czyszczenie przedswiateczne onester szczecinjpgŚwięta Wielkanocne już za miesiąc, najwyższy czas na wiosenne porządki.
Z tej okazji oferujemy Państwu 10% RABATU na nasze usługi oraz DOJAZD GRATIS!!!

Specjalizujemy się w profesjonalnym czyszczeniu wszelkich powierzchni.
Do tego celu stosujemy innowacyjne technologie między innymi biodegradowalne środki czyszczące oraz specjalistyczne maszyny.

Przykładowe usługi:
- Skuteczne czyszczenie tapicerki meblowej (kanapy, sofy, narożniki, krzesła, fotele itp.);
- Dezynfekcja materacy;
- Czyszczenie dywanów i wykładzin;
- Usuwanie zanieczyszczeń z silnie zabrudzonych powierzchni ( podłogi, ściany, płytki, fugi);
- Pozbywanie się wszelkich alergenów, zarazków, bakterii oraz roztoczy;
- Usuwanie plam, gumy do żucia, ;
- Usuwanie nieprzyjemnych zapachów z pomieszczeń oraz z tkanin i tapicerki.

Zalety czyszczenia parą:
• Jest zdrowe, higieniczne i bezpieczne;
• usuwa bakterie, roztocza, alergeny;
• czyści BEZ PRZEMACZANIA MATERIAŁU!!!;
• nie narusza struktury powierzchni;
• dezynfekuje;
• eliminuje zapachy;
• skutecznie czyści wszelkie powierzchnie;
• bezpieczne dla alergików i małych dzieci;
• ekologiczne;
. Czyszczenie parowe usuwa nawet do 99,999% wirusów otoczkowych*, takich jak koronawirus lub wirus grypy, a także 99,99% bakterii powszechnie występujących w domu.”

Przekonaj się już dziś ile czasu i pieniędzy oszczędzisz dzięki naszym usługom!!!
tel.575-084-490
www.onester.pl
onester@onester.pl

Jesienne alergie www.onester.pl

Alergia niestety nie kończy się wraz z odejściem lata. Jesienią alergicy również nie mają spokoju, gdyż uczulenie wywołują niektóre rośliny, a także domowe alergeny  m.in. pleśnie i roztocza. Alergicy często w tym okresie obserwują u siebie katar, zapalenie spojówek, kaszel i gorsze samopoczucie. Często objawy alergii mylone są z sezonowym przeziębieniem.

Na szczęście nie jesteśmy bezradni wobec alergii. Dużo w tym zakresie zależy od nas samych. Skuteczna broń w walce z tymi dolegliwościami to bowiem:

Regularne wietrzenie mieszkania, dokładne sprzątanie, nie podlewanie kwiatów doniczkowych zbyt obficie i dbanie o to aby wentylacja była sprawna.

Trzeba uważać również na  grzyby pleśniowe na zewnątrz. Chociaż jesienne spacery są ważne dla odporności i kondycji organizmu, dla alergików mogą się skończyć nasileniem przykrych objawów.

Wraz z nadejściem sezonu grzewczego alergicy mogą dostrzec nasilenie objawów uczulenia. Winne są obecne w domach roztocza, które bytują w zakurzonych kanapach, materacach, wykładzinach, dywanach. Ciepłe i suche powietrze w mieszkaniach stwarza dobre warunki do szybkiego namnażania się tych pajęczaków. Powinniśmy zatem zadbać o profesjonalne czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerki meblowej.  Dzięki temu pozbędziemy się aż 98% alergenów!

 

Narożniki z tkaniny CARABU - www.onester.pl

Charakterystyka tkaniny:
- przyjemna w dotyku
- przepuszczająca powietrze
- przyjazna dla środowiska
- odporna na mechacenie (pilling)

Czyszczenie :

„(…)Tkanina wymaga okresowych zabiegów konserwacyjnych takich jak: delikatne odkurzanie miękką końcówką, regularne usuwanie plam i zanieczyszczeń zgodne z poniższymi zaleceniami, a także okresowo przeprowadzane, gruntowne czyszczenie mebla przez wyspecjalizowaną firmę.  Należyta konserwacja tkaniny jest jednym z warunków gwarancji, a jej brak jest podstawą do odrzucenia ewentualnych roszczeń reklamacyjnych (…)”
Przed przystąpieniem do czyszczenia, tkaninę należy odkurzyć. Czyścić przy użyciu wyłącznie naturalnych detergentów. Nie wyżymać, nie wykręcać, nie wirować. Nie używać wybielaczy.  W przypadku trudniejszych plam oprócz wody można zastosować naturalny detergent. Naturalnym efektem naciągania się tkaniny podczas użytkowania jest powstanie mniejszych lub większych fałd, co nie stanowi wady materiału.
źródło:  www.wajnert.pl/files_pl/file_7916/Karta%20tkaniny_%20CARABU.pdf