Pranie wykładzin / czyszczenie wykładzin

Marzy Ci się by Twoja wykładzina była jak nowa?

Skontaktuj się z Nami i skorzystaj z profesjonalnych usług.

+48 575 084 490
+48 534 020 721

onester@onester.pl

Sprawdź opinie o Nas

Dlaczego warto prać wykładziny?

Brudna wykładzina gromadzi w ramach siebie potencjalnie szkodliwe dla zdrowia zanieczyszczenia, w postaci m.in. kurzu, roztoczy, wirusów, bakterii oraz grzybów. Z biegiem dalszego brudzenia się zaczyna też wydzielać nieprzyjemne zapachy, które obniżają komfort przebywania w danym pomieszczeniu. Oprócz tego znacząco psuje także funkcjonujący w określonej przestrzeni wystrój, zaburzając jego schludność i ogólną prezencję. Za pośrednictwem profesjonalnego parowego czyszczenia wykładzin możesz pozbyć się wszystkich opisanych problemów. Zapoznaj się z udostępnionymi poniżej informacjami, aby dowiedzieć się na ten temat więcej.

Nasze usługi czyszczenie wykładzin Szczecin

Czyszczenie wykładzin to jedna z kluczowych usług naszej firmy. W opisywanej dziedzinie specjalizujemy się od wielu lat, dysponując bogatym doświadczeniem, rzetelną wiedzą i nowocześnie wyposażonym zapleczem technicznym, umożliwiającym wykonanie nawet najbardziej skomplikowanych zleceń.
W ramach wspomnianego procesu bazujemy na innowacyjnej, ekologicznej, wydajnej i w pełni bezpiecznej dla otoczenia technologii czyszczenia parą. Spośród głównych korzyści płynących ze współpracy z nami w tym zakresie wymienić należy przede wszystkim następujące:

· niezwykle wysoka skuteczność czyszczenia – parowe pranie wykładzin pozwala zwalczyć obecność grzybów, bakterii, wirusów oraz szczególnie uciążliwych dla alergików roztoczy, a jednocześnie efektywnie neutralizuje rozmaitego typu plamy i zacieki,

· usuwanie nieprzyjemnych zapachów,

· małe zużycie wody oraz niskie koszty eksploatacji urządzeń czyszczących, przekładające się na niską ceną usług,

· czyszczenie oraz dezynfekcję parą można przeprowadzić bez obaw o zdrowie ludzi czy zwierząt w dowolnym wieku, niezależnie od jakichkolwiek alergii, z którymi się oni borykają,

· brak efektu przemaczania pranych powierzchni, co istotnie ogranicza czasochłonność ich wysychania,

· parowe czyszczenie wykładzin jest całkowicie bezpieczne dla ich struktury, nie stwarzając ryzyka odbarwienia czy uszkodzenia w inny sposób.

Przebieg czyszczenia

Pranie wykładziny rozpoczyna się od oczyszczenia pomieszczenia z wszelkich możliwych do przemieszczenia, zalegających na niej obiektów. Jest to element istotny w kontekście zarówno szybkości wykonywania usługi, jak i jej dokładności. W kolejnym etapie poddawana praniu powierzchnia jest dokładnie odkurzana, a następnie nasi pracownicy przystępują do właściwego czyszczenia. Do tego celu wykorzystujemy specjalistyczne urządzenie wytwarzające gorącą parę wodną dodatkowo nasyconą łagodnymi preparatami odplamiającymi oraz piorącymi.

Z uwagi na fakt, iż parowe pranie wykładzin wiąże się z koniecznością ich kilkugodzinnego wysychania, prace rekomendujemy zlecać w dogodnych dla siebie terminach i godzinach, tak żeby w jak najmniejszym stopniu zaburzały one rytm personelu czy domowników. Z naszej strony zapewniamy gruntowną pomoc przy doborze odpowiedniego wariantu usługi, terminowość, wysoką precyzję czyszczenia, a także atrakcyjne ceny. Dodatkowo jeśli chodzi o pranie wykładzin Szczecin w całości objęty jest przez nas gratisowym dojazdem pod wskazany przez klienta adres.