Pranie dywanów / czyszczenie dywanów

Marzy Ci się by Twoje dywany były jak nowe?

Skontaktuj się z Nami i skorzystaj z profesjonalnych usług.

+48 575 084 490
+48 534 020 721

onester@onester.pl

Sprawdź opinie o Nas

Dlaczego warto prać dywany?

Regularne i staranne pranie dywanów znacznie zmniejsza ilość roztoczy krążących w powietrzu, przyczyniając się tym samym do większej czystości całego pomieszczenia oraz do znacznego zmniejszenia objawów wynikających między innymi z alergii. Ponadto skuteczne pranie dywanów zapewnia długo utrzymujący się w powietrzu zapach świeżości i tym samym pozytywnie wpływa na samopoczucie. Warto w tym miejscu wspomnieć, że w ostatnich latach coraz większą popularnością cieszy się parowe czyszczenie dywanów, które nie wymaga korzystania z różnego rodzaju środków chemicznych ani długiego oczekiwania na moment pełnego wyschnięcia pranego dywanu. Tego typu usługi oferujemy między innymi w naszej firmie, zapewniając nowoczesny sprzęt oraz sprawną i dokładną realizację poszczególnych usług.

Nasze usługi czyszczenia dywanów – kiedy warto się na nie zdecydować?

Jednymi z dywanów, w których gromadzi się najwięcej trudnych do usunięcia zanieczyszczeń, są dywany z dłuższym włosiem. W przypadku tego typu produktów różnego rodzaju zabrudzenia, roztocze czy sierść bardzo często znajdują się w głębi włosia, przez co usunięcie ich zwykłym odkurzaczem czy wypranie za pomocą ścierki staje się trudnym i niezwykle czasochłonnym wyzwaniem. Z kolei zawożenie dywanów do prania chemicznego wymaga poświęcenia czasu oraz siły – szczególnie wtedy, gdy do danego punktu trzeba udać się osobiście, korzystając w tym celu z komunikacji miejskiej. Dlatego też, jeśli chodzi o skuteczne i szybkie pranie dywanów, Szczecin jest miejscem, w którym zapewniamy sprawną realizację tego typu usług z wykorzystaniem ekologicznych i świetnie działających urządzeń.

W naszej firmie oferujemy przede wszystkim pranie dywanów parą wodną, co pozwala całkowicie zrezygnować ze stosowania środków chemicznych, które mogłyby odbarwić dywan lub negatywnie wpłynąć na stan włosia. Ponadto parowe czyszczenie dywanów okazuje się idealnym rozwiązaniem dla osób zmagających się z różnego rodzaju alergiami. Dzieje się tak, ponieważ oprócz braku konieczności wykorzystywania środków chemicznych para wodna skutecznie zabija większość bakterii, wirusów i roztoczy. Z tego samego powodu na czyszczenie parowe często decydują się rodzice z mniejszymi dziećmi lub ze zwierzętami. W efekcie dywan staje się bezpiecznym i higienicznym miejscem do wszelkich zabaw klockami, lalkami czy pluszakami.

Przebieg czyszczenia – o czym warto pamiętać, decydując się na parowe pranie dywanów?

W przypadku takiej usługi jak parowe czyszczenie dywanów Szczecin jest miastem, w którym oferujemy pranie tego typu elementów dekoracyjnych w mieszkaniach klientów. Dzięki temu osoby, które decydują się na skorzystanie z naszych usług, nie muszą martwić się kwestią przewozu większych dywanów do wybranego lokalu. Oprócz tego zapewniamy również bezpłatny kosztorys czyszczenia, aby mieć pewność, że proponowane przez nas usługi sprostają wymaganiom wszystkich domowników. W efekcie czyszczenie nawet dużych powierzchni przebiega niezwykle sprawnie i nie wiąże się z żadnymi nieplanowanymi kosztami.