Pranie narożników

Marzy Ci się by Twój narożnik był jak nowy?

Skontaktuj się z Nami i skorzystaj z profesjonalnych usług.

+48 575 084 490
+48 534 020 721

onester@onester.pl

Sprawdź opinie o Nas

Dlaczego warto prać narożniki? 

Choć wiele osób nie zdaje sobie z tego sprawy, narożniki okazują się jednymi z tych mebli, na których gromadzi się najwięcej różnego rodzaju bakterii, roztoczy oraz zanieczyszczeń. Warto przy tym wspomnieć, że niekiedy zabrudzenia nie są zbyt dobrze widoczne, co sprawia, że trudniej je usunąć i zadbać o utrzymanie mebli w odpowiedniej czystości. Z tego też powodu czyszczenie narożników przy wykorzystaniu pary wyróżnia się wyjątkową skutecznością oraz brakiem ingerencji w strukturę materiału. Warto dowiedzieć się, na czym polega tego typu pranie narożników i w jaki sposób przebiega, a następnie zdecydować, czy proponowana przez nas usługa spełnia wszystkie wymagania oraz oczekiwania domowników.

Nasze usługi czyszczenia narożników — czym się wyróżniają?

Przez wiele lat jednym z najbardziej popularnych sposobów czyszczenia narożników było ich pranie z wykorzystaniem różnego rodzaju środków chemicznych, które miały rozpuszczać ewentualne zabrudzenia i skutecznie neutralizować nieprzyjemne zapachy oraz obecność szkodliwych bakterii czy roztoczy. Mimo to tego typu środki chemiczne nie zawsze pozostawały obojętne dla stanu tapicerki i niekiedy powodowały również reakcję alergiczną u domowników — zarówno u ludzi, jak i u zwierząt. Z tego też powodu coraz większym uznaniem cieszy się parowe pranie narożników — Szczecin z kolei jest miejscem, w którym świadczymy tego typu usługi.

Proponowane przez nas parowe czyszczenie narożników wyróżnia się użyciem nowoczesnych i niezwykle wydajnych sprzętów, które skutecznie pozbywają się zabrudzeń oraz nieprzyjemnych zapachów czy bakterii. Warto przy tym wspomnieć, że para okazuje się idealnym rozwiązaniem dla alergików, ponieważ dokładnie usuwa roztocza i przy okazji odkaża dany materiał. Ponadto para w przeciwieństwie do środków chemicznych jest naturalna i nie wywołuje żadnych alergii skórnych. Niewątpliwą zaletą czyszczenia parowego staje się również łatwe pozbywanie się uporczywych plam, które szybko znikają pod wpływem gorącej pary. Z tego też powodu oferowane przez nas czyszczenie narożników w Szczecinie okazuje się godnym uwagi rozwiązaniem dla rodzin z małymi dziećmi lub ze zwierzętami.

Przebieg czyszczenia — ile trwa pranie narożników?

Inną zaletą parowego czyszczenia narożników okazuje się czas trwania całego zabiegu i wysychania materiału. Dzięki temu, że para wodna nie wnika głęboko w strukturę mebla, narożnik bardzo szybko wysycha. Najczęściej można z niego korzystać w ciągu kilkunastu godzin od zakończenia prania, czyli jeszcze tego samego dnia, jeśli pranie odbyło się w godzinach porannych. Warto również wspomnieć, że kiedy chodzi o profesjonalne czyszczenie narożników, Szczecin jest miejscem, w którym korzystamy jedynie z nowoczesnych i bezpiecznych urządzeń, dzięki czemu po czyszczeniu nie trzeba wietrzyć pomieszczenia ani uniemożliwiać wstępu do danego pokoju zwierzętom. Ponadto z myślą o wygodzie naszych klientów i ich zadowoleniu z oferowanych usług zapewniamy dopasowane do potrzeb domowników terminy prania narożników, a także brak różnego rodzaju spóźnień.