Czyszczenie fug

Chcesz przywrócić świeżość swoich fug?

Skontaktuj się z Nami i skorzystaj z profesjonalnych usług.

+48 575 084 490
+48 534 020 721

onester@onester.pl

Sprawdź opinie o Nas

Dlaczego warto myć fugi?

Systematyczne mycie fug jest ważne przede wszystkim ze względów higienicznych. Na powierzchni fug bardzo łatwo osadzają się bowiem zanieczyszczenia i wilgoć, które prowadzą do rozwoju grzybów i pleśni. Ponadto mocno zabrudzone fugi wyglądają nieestetycznie – są przyciemnione, mają widoczne plamy i przebarwienia. Mycie fug pozwala zatem skutecznie pozbyć się tłustych plam, pleśni, grzybów, bakterii i drobnoustrojów, a także przywrócić ładny wygląd powierzchni.

Nasze usługi z zakresu czyszczenia fug w Szczecinie

Wykonujemy profesjonalne i kompleksowe mycie fug. Szczecin i okolice to obszar, na którym od lat z sukcesem świadczymy usługi dla Klientów prywatnych i biznesowych. Realizujemy zlecenia zarówno na małych, jak i dużych powierzchniach. Oferujemy czyszczenie fug na ścianach i podłogach z wykorzystaniem nowoczesnych sprzętów i narzędzi z dodatkiem wody demineralizowanej. Technologia czyszczenia parowego pozwala na skuteczne, wydajne i bezpieczne usuwanie rozmaitych zabrudzeń oraz odświeżenie fug. Końcowy rezultat jest porównywalny z nałożeniem nowej fugi.

Parowe czyszczenie fug to efektywne i ekologiczne rozwiązanie, które w żaden sposób nie wpływa negatywnie na środowisko naturalne. Brak zastosowania silnych środków chemicznych sprawia, że mycie parowe jest też w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. Nie ma przeciwwskazań, aby psy czy koty od razu po zakończeniu czyszczenia mogły poruszać się po podłodze.

Przebieg czyszczenia

Do czyszczenia fug w Szczecinie wykorzystujemy nowoczesne maszyny wyposażone w pady i szczotki. Zamiast zwykłej wody stosujemy wodę demineralizowaną, dzięki czemu po zakończeniu pracy na powierzchni nie pozostają smugi, co wpływa na estetyczny wygląd podłogi lub ściany. Proces mycia fug przeprowadzamy szybko, ale z najwyższą dokładnością, dzięki czemu masz pewność uzyskania pełnej czystości i higieny powierzchni. Pomieszczenie nadaje się do użytkowania od razu po zakończeniu prac.

Jeśli interesuje Cię kompleksowe czyszczenie fug, Szczecin bądź okoliczne miejscowości to natomiast miejsce wykonania zlecenia, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy terminową realizację usług i konkurencyjne ceny.