Pranie kanap / czyszczenie kanap

Marzy Ci się by Twoja kanapa była jak nowa?

Skontaktuj się z Nami i skorzystaj z profesjonalnych usług.

+48 575 084 490
+48 534 020 721

onester@onester.pl

Sprawdź opinie o Nas

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Usuwanie zanieczyszczeń z kanapy może być znacznie trudniejszym zadaniem, niż wydawałoby się na pierwszy rzut oka. Niektórych zabrudzeń nie da się wyeliminować przy pomocy domowych metod. Właśnie wtedy warto zamówić fachowe pranie kanap. Szczecin należy do miast, w których zapotrzebowanie na naszą usługę stale rośnie. To zasługa naszej kompleksowej i profesjonalnej oferty.

Dlaczego warto prać kanapy?

Tapicerka meblowa musi być nie tylko wygodna, ale też estetyczna. Utrzymanie jej w czystości służy więc w dużej mierze zachowaniu doskonałego wyglądu kanapy. Łatwo wyobrazić sobie sytuację, w której poważne zabrudzenie psuje wystrój całego wnętrza. Czyszczenie kanap pozostaje wtedy jedynym słusznym rozwiązaniem.

Równie istotna jest higieniczna strona procesu. Rzadko czyszczona jest idealnym miejscem do rozwoju bakterii, grzybów, roztoczy i zarodników. Mogą one wywoływać alergię, a także pogarszać samopoczucie wszystkich domowników. Dezynfekcja pozwala szybko i skutecznie uporać się z nimi, ale trzeba przeprowadzać ją w miarę regularnie. W przeciwnym przypadku drobnoustroje znów będą mogły pojawić się na powierzchni kanapy.

Czyszczenie kanap – nasze usługi w tym zakresie

Proponowana przez nas usługa jest kompleksowa. Dzięki odpowiedniemu doborowi środków czyszczących oraz specjalistycznemu sprzętowi możemy bez problemu uporać się nawet z najcięższymi zabrudzeniami. I to niezależnie od ich rodzaju. Pranie kanap przeprowadzamy zarówno na sucho, jak i na mokro. Dobór metody (bądź ich łączenie) uzależniony jest od stopnia zanieczyszczenia powierzchni. Wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwala nam bezbłędnie stwierdzić, jakim czynnościom poddać kanapę.

Szczególną uwagę zwracamy na technologię czyszczenia parą. Jest ona uniwersalna i niezwykle skuteczna. Przypomina czyszczenie kanapy na sucho ze względu na to, że nie przemacza materiału, w efekcie czego znacznie ogranicza czas potrzebny na wyschnięcie. Ponadto eliminuje do 99,99% bakterii, roztoczy i wirusów (w tym koronawirusa). Proces czyszczenia oraz dezynfekcji nie wymaga użycia żadnej szkodliwej chemii, wobec czego nadaje się do przeprowadzenia w otoczeniu alergików i małych dzieci. Na dodatek jest to ekologiczna metoda, ponieważ cechuje się niskim zużyciem wody.

Jak przebiega parowe pranie kanap?

Do każdego zlecenia podchodzimy w profesjonalny sposób. Dlatego na samym początku dokonujemy dokładnych oględzin materiału, aby zlokalizować najcięższe zabrudzenia. W ten sposób czyszczenie kanapy na sucho staje się faktycznie skuteczne. Następnie zajmujemy się wstępnym usuwaniem zanieczyszczeń. Dopiero potem można użyć parownicy, z której wydobywa się para wodna o temperaturze ok. 100ºC. Regulowany strumień powoli rozprowadzamy po całej powierzchni kanapy, przez co dociera ona nawet w trudno dostępne zakamarki.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich, których interesuje specjalistyczne pranie kanap Szczecin to miasto, w którym błyskawicznie dotrzemy pod adres klienta i wykonamy zlecenie. Warto zaufać w tej kwestii fachowcom.