O Firmie

Profesjonalne czyszczenie parowe

CZYSZCZENIE PAROWE to firma, która zajmuje się czyszczeniem i dezynfekcją mebli tapicerowanych, dywanów, wykładzin, oraz wszelkich powierzchni użytkowych wykorzystując nowoczesną, ekologiczną i bezpieczną technologię czyszczenia parą. Dysponujemy urządzeniami, które pozwalają na wykonanie nawet bardzo skomplikowanych zleceń zarówno w warunkach domowych jak i w firmach.

Czyszczenie i dezynfekcja parą to metoda ekologiczna pozwalająca na pracę w otoczeniu alergików w każdym wieku, małych dzieci, a także osób szczególnie wrażliwych. Brak szkodliwej chemii i bardzo niskie zużycie wody chroni środowisko naturalne. To doskonałe rozwiązanie dla wszystkich ceniących zdrowy, a przy tym ekologiczny styl życia.

Przeprowadzone testy w niezależnym laboratorium wykazują, że sposób czyszczenia i dezynfekcji który stosujemy usuwa nawet do 99,999% wirusów otoczkowych, takich jak koronawirus lub wirus grypy, a także 99,99% bakterii powszechnie występujących w domu. Gwarantujemy wykonywanie usług na najwyższym poziomie dbając o jak najwyższą jakość i zadowolenie klienta. Zapraszamy do współpracy

Masz pytania? Zadzwoń już dziś +48 534-020-721. Na każdy kontakt odpowiemy tak szybko, jak to możliwe. Nie pozwolimy Ci czekać !!!