Pranie tapicerki / czyszczenie tapicerki

Marzy Ci się by Twoja tapicerka była jak nowa?

Skontaktuj się z Nami i skorzystaj z profesjonalnych usług.

+48 575 084 490
+48 534 020 721

onester@onester.pl

Sprawdź opinie o Nas

Skorzystaj z pomocy profesjonalistów

Tapicerka meblowa często ulega różnego rodzaju zabrudzeniom. Niektóre z nich łatwo usunąć domowymi sposobami. Pozostałe wymagają specjalistycznego podejścia. Jeśli chodzi o czyszczenie tapicerki Szczecin jest miastem, w którym tego typu usługa jest łatwo dostępna dzięki naszej ofercie. Z przyjemnością pomożemy uporać się z najtrudniejszymi zanieczyszczeniami.

Dlaczego warto prać tapicerki?

Regularne pozbywanie się zanieczyszczeń ma duże znaczenie estetyczne. Zabrudzone meble po prostu źle wyglądają. Nie można jednak zapomnieć, że pozostawione zbyt długo zanieczyszczenia wżerają się w materiał, przez co trudno potem się ich pozbyć. A to negatywnie odbija się na przydatności mebli. Ponadto pranie tapicerki pomaga wyeliminować nieprzyjemną woń. Materiał ma bowiem tendencję do wchłaniania wilgoci, dymu papierosowego czy zapachów pozostawianych przez zwierzęta. Doskonale to czuć w mniejszych pomieszczeniach lub wnętrzach samochodów.

Procesz czyszczenia tapicerki

Kompleksowe czyszczenie tapicerki

Do prania stosujemy wyłącznie kompleksowe metody. A najlepszą z nich jest czyszczenie parowe. Może ono nie tylko usunąć zabrudzenia, ale też pozbyć się szkodliwych drobnoustrojów. Wystarczy do tego jedno odkurzanie parownicą. Nasi klienci nie muszą więc zamawiać dwóch osobnych usług. Tym właśnie wyróżnia się profesjonalne pranie tapicerki Szczecin należy do miast, w których docenia się takie wszechstronne podejście. Cieszymy się, że możemy spełnić oczekiwania mieszkańców.

Warto podkreślić, że parownica należy do ekologicznych urządzeń. Ogranicza zużycie wody i nie potrzebuje silnych środków chemicznych. Wobec tego doskonale nadaje się do użycia w otoczeniu małych dzieci lub osób zmagających się z alergiami. Czyszczenie tapicerki metodą parową można wykorzystać nie tylko na domowych meblach, ale również w samochodzie czy autobusie. Świadczymy usługi dla instytucji publicznych i prywatnych firm.

Jak wygląda pranie tapicerki?

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego nie wymagamy od naszych klientów przygotowania powierzchni przed naszym przyjazdem. Wszystkim zajmiemy się samodzielnie na miejscu. Na samym początku pracy lokalizujemy miejsca najsilniejszych zabrudzeń, aby zastosować odpowiednie środki. Następnie angażujemy do działania odkurzacz parowy. Jego zadaniem jest dezynfekcja oraz eliminacja zabrudzeń z trudno dostępnych miejsc. Pranie tapicerki parą nie stanowi żadnego ryzyka dla materiału. Wymaga to jednak odpowiedniego doświadczenia oraz wiedzy, którą dysponują nasi pracownicy.

Po wyczyszczeniu wystarczy chwilę odczekać aż do momentu wyschnięcia tapicerki. Trwa to jednak bardzo krótko, ponieważ para wodna nie wsiąka w materiał, a więc nie powoduje też przemoknięcia. Efektem naszej pracy jest wyeliminowanie do 99,99% wirusów, grzybów, bakterii, roztoczy i zarodników, a także pozbycie się nieestetycznych zabrudzeń.

W kwestii takiej, jak czyszczenie tapicerki Szczecin ma dostęp do prawdziwie fachowej usługi. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych naszą ofertą do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby dowiedzieć się więcej o naszej pracy i zarezerwować termin wizyty.