Zalety czyszczenia suchą parą:


slider_para_na_niebieskim-1920x580_1jpg


dezynfekujepng

 Czyszczenie gorącą parą  jest bardziej higieniczne i bardziej gruntowne niż inne rodzaje czyszczenia. Gorąca para zabija bakterie, zarodniki, grzyby i roztocza.


minimalizuje-odpadypng 
Czyszczenie parą jest przyjazne dla środowiska i użytkownika, ponieważ nie wymaga stosowania chemicznych detergentów. Para wodna wydobywa głębokie zabrudzenia, bez użycia środków chemicznych, przy minimalnym zużyciu wody.


 nie-potrzebuje-chemiipng 

Przyjazne dla alergików. Miliony ludzi cierpi z powodu alergii, przy czym najbardziej rozpowszechniona jest alergia na kurz, spowodowana przez roztocza. Para niszczy roztocza, co nie jest możliwe przy stosowaniu tradycyjnego odkurzacza. Czyszczenie parą rozwiązuje również problem alergii na środki czystości. W procesie czyszczenia parowego nie dochodzi do kontaktu skóry ze środkami   chemicznymi.


eliminuje-zapachypng
 
Para posiada właściwości neutralizujące zapachy. Całkowicie usuwa je z czyszczonych powierzchni.wdziera-sie-w-brudpng 

Gorąca para efektywnie i szybko usuwa uciążliwe zabrudzenia. Można skutecznie pozbyć się plam, zacieków, kleju, wosku, gum do żucia.


nie-narusza-struktury-powiechrznipng

 Czyszczenie parą nie niszczy czyszczonych powierzchni. Nie ma większego znaczenia struktura materiału z którego wykonany jest przedmiot poddawany procesowi czyszczenia parą.


oszczedza-czaspng 

Szybki czas schnięcia. Para nie powoduje przemaczania, wystarczy kilkanaście minut aby czyszczona powierzchnia była całkowicie sucha.